Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі буде набагато важчою, ніж сьогодні - Укренерго

Реклама

Наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі буде набагато важчою, ніж сьогодні. Про це повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

За його словами, з 11.00 до 23.00 графіки відключень будуть дещо більшими, ніж у решту часу доби і так триватиме, орієнтовно, до кінця липня.

«Це пов'язано з особливостями ремонту на енергоблоках атомних електростанцій. Тому треба готуватися до того, що десь місяць-півтора графіки будуть з нами, будуть присутніми у нашому житті. І вони можуть бути, особливо у вечірні години, в години пікового споживання, скажімо так - досить суттєвими», - зазначив Кудрицький.

Він пояснив, що на тривалість відключень та величину дефіциту впливають три фактори:

  • ремонти атомних електростанцій, які традиційно проводяться влітку;

  • обсяги імпорту електроенергії;

  • погода, яка впливає на споживання.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів постановою від 30 травня 2024 року № 611 вніс зміни до Положення про особливості імпорту електричної енергії в умовах правового режиму воєнного стану в Україні. Згідно з документом, щоб уникнути відключень, підприємства повинні імпортувати 80% електроенергії.

Нова LIGA360 змінює все! Замов персональну презентацію для твоєї компанії і твоїх індивідуальних потреб. Гарантуй злагоджену роботу команди в єдиному інформаційному просторі та уникай ризиків.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини