Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Працівники аграрного сектору зможуть отримати бронювання від мобілізації на рік — Мінагрополітики

Реклама

Працівників аграрного сектору бронюватимуть від мобілізації на рік, щоб створити умови для безпечного збору урожаю. Про це розповів в.о. Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький під час Black Sea Security Forum, передає «Суспільне».

За його словами, з метою безпечної діяльності аграріїв було ухвалено кілька рішень щодо мобілізації.

"Перше - це автоматично пролонговані існуючі бронювання на три місяці без необхідності подавання жодного пакета документів.

Друге - подальше бронювання буде надаватись на 12 місяців, до цього було шість.

Третє, по певних професіях, наприклад, трактористи, агрономи, ветеринарні лікарі, є можливість бронювати ту кількість працівників, яка критично необхідна, при цьому отримуючи погодження від військових", - зазначив Тарас Висоцький.

Щодо кількості заброньованих працівників, чиновник пояснив, що загальна норма бронювання становить до 50%, але по певних професіях можна подати клопотання з обґрунтуванням щодо її збільшення.

Нагадаємо, 6 червня Кабінет Міністрів ухвалив постанову № 650, якою, зокрема, оновив порядок та критерії бронювання працівників.

Хочеш дізнатися секрети успішної роботи з інформацією? Замов презентацію нової LIGA360. Дані та джерела для всієї команди: топменеджерів, юристів, бухгалтерів, копмлаєнс-фахівців і не тільки.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини