Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Бронювання ФОПів та працівників із зарплатами від 36 тисяч грн: альтернативні проєкти про економічне бронювання

Реклама

У Верховній Раді вже зареєстрували раніше анонсовані альтернативні законопроєкти щодо економічного бронювання працівників.

Проєктом № 11331-1  пропонується дозволити бронювати військовозобов'язаних на підприємствах, установах, організаціях, де середньомісячна заробітна плата військовозобов'язаного працівника становить не менше дванадцяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня календарного року (у 2024 році - 36336 грн), та відсутні заборгованість з виплати заробітної плати, сплати загальнодержавних та/або місцевих податків, зборів та/або інших обов'язкових платежів.

Проєктом № 11331-2 запропоновано також дозволити бронювання ФОП та/або його найманих працівників за умови, якщо відповідна фізична особа - підприємець зареєстрована у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань не пізніше ніж за шість календарних місяців до набрання чинності Закону України «Про засади державної промислової політики» та обсяг її доходу протягом останнього для місячного податкового (звітного) періоду, становить не менше трикратного розміру збору за бронювання військовозобов'язаних, встановленого Податковим кодексом України.

Розмір такого збору за бронювання для ФОП запропоновано встановити у сумі, що дорівнює розміру тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 20400 грн (новий проєкт № 11332-1).

Нагадаємо, у Раді зареєстровані проєкти № 11331 та № 11332 щодо підтримки промисловості та економічного бронювання.

Вся інформація для твоєї компанії - тепер в єдиному продукті LIGA360. Збільшуй швидкість виявлення бізнес-ризиків: правових, регуляторних, санкційних, репутаційних, судових, фінансових, договірних. Замов презентацію прямо сьогодні. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини