Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 11 липня в Україні заборонено продаж сигарет з ароматизаторами

Реклама

11 липня 2023 року набули чинності норми Закону № 1978, якими внесено чимало змін до антитютюнового законодавства, зокрема заборонено продаж ароматизованих сигарет. Детальніше про це ми писали раніше

Проте Закон передбачав перехідний період. Тютюнові вироби, електронні сигарети, рідини, а також пристрої для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, введені в обіг до набрання чинності відповідними положеннями цього Закону, могли знаходитися в обігу до їх повної реалізації в межах терміну придатності для споживання, але не довше 12 місяців.

Тобто вже з 11 липня 2024 року з продажу мають зникнути ароматизовані сигарети, тютюн, електронні сигарети та рідини до них, а також сигаретні упаковки з неналежним маркуванням. Про це нагадує Центр громадянського представництва “Життя”.

Відтепер всі сигаретні пачки мають бути з оновленими медичними попередженнями: на 65% площі найбільшої сторони пачки має бути розміщено зображення хвороб, спричинених курінням, і текст, який застерігає про шкоду та наслідки куріння. Для людей, які прагнуть позбутися залежності, на пачці розміщено QR-код - посилання на безоплатний сервіс Центру громадського здоров'я. Детальніше тут

З 11 липня 2024 заборонено продаж ароматизованих сигарет та е-сигарет . Окрім того було встановлено:

  • заборону низки добавок (наприклад, вітаміни) до тютюнових виробів та е-сигарет, які могли вводити споживачів в оману щодо наслідків вживання цих виробів;

  • вимоги до складу рідин для е-сигарет;

  • вимоги щодо звітності виробників та дистриб'юторів тютюнових виробів та е-сигарет.

До 11 липня 2024 року була дозволена реалізація вироблених або імпортованих зазначених виробів, введених в обіг до набуття чинності Закону.

Нова LIGA360 змінює все! Єдиний продукт для всієї компанії. Виявляє правові, партнерські, фінансові, санкційні, репутаційні ризики. Допомагає приймати аргументовані рішення, використовуючи силу інформації на 360. Замов презентацію для своєї компанії.

Зараз діє максимально вигідна ціна саме для тебе! Скориставшись Summer program від LIGA ZAKON, нові користувачі отримують знижку на рішення LIGA360. Деталі та умови акції за посиланням.     

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини