Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Українці за кордоном зможуть дистанційно отримати бронювання від мобілізації

Реклама

Українці, що перебувають за кордоном, зможуть отримати бронь від мобілізації з подальшим працевлаштуванням в Україні через спеціальні центри. Про це заявив Міністр національної єдності Олексій Чернишов, пише Економічна правда.

Чернишов повідомив, що наразі в країнах найбільшого перебування українців створюються так звані Unity Hub - центри, які нададуть можливість у майбутньому долучати громадян до ринку праці в Україні з-за кордону.

"Наше завдання таке, щоб людина, коли перетинає кордон, вже мала такий статус, який не дозволяє йому потрапити у ситуацію, коли між кордоном і заводом його мобілізують", - пояснив він.

За словами міністра, закордонні спеціальні центри пропонуватимуть українцям певний перелік послуг, зокрема працевлаштування і бронювання.

Він нагадав, що отримати бронь може будь-який українець, якщо це передбачено в певній сфері працевлаштування.

Як просто відстежувати зміни воєнного стану? Дізнаватись зміни в питаннях бронювання, військового обліку на підприємстві, перевірок ТЦК? З новим комплексним рішенням LIGA360. Побачте переваги в дії, замовивши персональну консультацію.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини