Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Україна і Грузія відновили поромне сполучення

Реклама

Вперше з початку повномасштабного вторгнення Україна відновила поромне сполучення з Грузією, виконавши два рейси з порту "Чорноморськ" до грузинського порту "Батумі". Про це повідомив директор з комерційної роботи та логістики АТ "Укрзалізниця" Тимофій Мураховський, пише "Інтерфакс-Україна".

"Виконано два рейси 18 і 26 березня з порту "Чорноморськ" до порту "Батумі", наступного тижня планується третій рейс", - сказав Мураховський на нараді "Відновлення поромного сполучення Україна-Грузія в рамках ТМТМ коридору".

За його словами, проєкт реалізується за участі судноплавної компанії "Укрферрі" (Одеса) й дочірньої компанії АТ "Укрзалізниця" UZ Cargo Poland (Варшава).

Мураховський зазначив, що перші рейси в березні були виконані в режимі інформаційної тиші. Він закликав бізнес долучатися до напрямку.

Довідково:

Морське сполучення між Україною та Грузією відсутнє з початку повномасштабної війни. Судноплавна компанія "Укрферрі" анонсувала відновлення поромного сполучення "Чорноморськ-Батумі" з 9 липня 2024 року, однак цього не відбулось.

Нова LIGA360 змінює все! Замов персональну презентацію для твоєї компанії і твоїх індивідуальних потреб. Гарантуй злагоджену роботу команди в єдиному інформаційному просторі та уникай ризиків.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини