Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

12 порад керуючим партнерам юридичних фірм на 2020 рік

12.05, 20 листопада 2019
2170
0

Як юридичним фірмам стати більш ефективними

Олександр Липський, керівник напрямку «Бізнес» ЛІГА:ЗАКОН підготував рекомендації для менеджменту юридичних компаній

1. Будьте уважним і чуйним керівником. Слідкуйте за мікрокліматом в колективі. Реагуйте на ініціативи, прохання і побажання ваших співробітників. Спілкуйтеся зі співробітниками і схвалюйте від них чесний зворотний зв'язок: вони ваші «внутрішні клієнти» і вони раніше всіх бачать проблеми, які з'являються. Кадри - ваша головна цінність.

2. Стандартизуйте роботу фірми. Прописуйте і формалізуйте процеси, створюйте корпоративні стандарти. Створюйте плани інтеграції і навчання нових співробітників. Налагодьте систему навчання і підвищення кваліфікації співробітників всередині компанії. Створіть корпоративну базу знань: у ній можуть бути шаблони процесуальних документів і договорів, внутрішні інструкції та політики, відповіді на актуальні питання, записи лекцій і семінарів, зокрема, внутрішніх та інше.

3. Розробіть стратегічний план розвитку фірми на 2020 рік. Продумайте оптимістичний і песимістичний сценарії. Визначте практики, розвиток яких буде в пріоритеті. Встановіть квартальні проміжні цілі та аналізуйте їх досягнення. Доведіть квартальні цілі до відома співробітників.

4. Не ігноруйте інструменти digital-комунікацій. Спілкування людей все більше «оцифровується» і компанії, які повністю або частково ігнорують digital-комунікації дуже скоро залишаться «за бортом». Намагайтеся активно співпрацювати з онлайн-медіа. Використовуйте можливості Національного професійного юридичного каталогу Liga:BOOK (пакети «Бізнес» та «Преміум») для публікації ваших матеріалів на порталі «ЮРЛІГА».

5. Подумайте про слабкі місця в безпеці компанії. Приділіть увагу питанням кібербезпеки та захисту персональних даних клієнтів. Перевіряйте і моніторьте ваших потенційних і існуючих клієнтів за допомогою сервісу CONTR AGENT (замовити повнофункціональний тестовий доступ).

6. Подумайте, як і чим вигідно відрізнятися від конкурентів. Закладіть в стратегію на наступний рік кілька унікальних торгових пропозицій. Подумайте, як об'єднати декілька послуг в «упакований» продукт, який буде затребуваний у потенційних і існуючих клієнтів.

7. Постійно підтримуйте контакт з вашими існуючими та потенційними партнерами, «сплячими» клієнтами. Станьте для них цікавим, оперативним і авторитетним джерелом інформації. Використовуйте всі можливі цифрові канали комунікацій (соціальні мережі, розсилки, месенджери) і розвивайте їх.

8. Заощаджуйте час юристів на аналізі судової практики та відстеження графіку судових засідань, використовуючи систему інтелектуального пошуку та аналізу судових рішень Verdictum (замовити повнофункціональний тестовий доступ).

9. Станьте спікером в Академії ЛІГА:ЗАКОН. Створюйте та просувайте власні заходи.

10. Створіть або оновіть профіль вашої компанії в Національному професійному юридичному каталозі Liga:BOOK. Опишіть в вашому профілі максимально докладно спектр надаваних вами послуг, вашу експертизу, вкажіть повну адресу вашого офісу та максимум контактних даних.

11. Запам'ятайте: не буває неефективних інструментів маркетингових комунікацій. Бувають неправильно застосовані інструменти маркетингових комунікацій, застосовані для нерелевантної цільової аудиторії або з неправильним посилом/пропозицією.

12. Використовуйте професійні рішення від ЛІГА:ЗАКОН, які створені спеціально для юристів, що ведуть приватну практику. Зверніть увагу на рішення «Адвокат», «Юрисконсульт» і «Партнер».

Читайте також:

Чому одні юридичні фірми розвиваються, а інші - ні

Як зробити юридичну фірму успішною?

План розвитку компанії: як зробити свій бізнес успішним

Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему