17 травня за участю Міністерства освіти відбувся круглий стіл, на якому обговорювалися проблеми створення і розвитку цифрової освіти в Україні.
Повноцінному впровадженню інновацій заважають, в першу чергу, діючі правові і регулятивні норми. Наприклад, санітарні правила значно обмежують допустиму кількість уроків з використанням комп'ютерів: в середньому, менше одного уроку в день. А вимога до площі в 4,5 кв. м для кожного учня при роботі з технікою означає, що відповідний клас має бути не менше 90 кв. м.
Тому Міносвіти спільно з міжнародними і вітчизняними партнерами працюють над практичними кроками для впровадження цифрової освіти. Розроблені проекти Положення про електронний підручник і постанови КМУ «Про національну електронну платформу», які зараз знаходяться в процесі затвердження. У Міністерстві обіцяють впродовж 2018 року створити національну е-платформу, перші е-підручники, курси дистанційного навчання для школярів і підвищення кваліфікації для вчителів. Тому до співпраці запрошуються програмісти і представники бізнесу, тим більше що гроші для реалізації цих програм до бюджету закладені.