Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Технічна інвентаризація об'єктів нерухомості проводитиметься за новими правилами

29 грудня 2017, 10:48
333
0
Реклама

Мінрегіон опублікував доопрацьований проект наказу про внесення змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Аналіз показав, що чинна Інструкція, затверджена наказом Держбуду від 24.05.2001 № 127, потребує детального перегляду. Зокрема, в ній не визначено порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів незавершеного будівництва й оформлення технічного паспорта на них, не врегульовано питання проведення інвентаризації об'єктів, які утворилися внаслідок поділу будинків садибного типу. Інструкцією також не враховано особливості проведення інвентаризації об'єктів Державної кримінально-виконавчої служби. Крім того, не врегульовано питання обміну інформацією і матеріалами технічної інвентаризації між суб'єктами господарювання.

Ці прогалини та недоліки усуваються в новому документі. Також в ньому врегульовано питання проведення технічної інвентаризації об'єктів підвищеної небезпеки і режимних об'єктів.

Автори проекту вважають, що з появою нової редакції Інструкції підвищиться якість технічної інвентаризації за рахунок створення прозорої конкуренції між суб'єктами господарювання усіх форм власності. А самі суб'єкти отримають розширення ринку, оскільки зможуть проводити інвентаризацію на об'єктів, які їм зараз недоступні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини