За словами заступника Міністра агрополітики Ольги Трофімцевої, основна мета документа - зафіксувати пріоритетні напрями інвестиційної співпраці в агропромисловому комплексі, а також його ключові механізми та інструменти. Ця рамкова міжурядова угода має дати поштовх бізнесу обох країн для підготовки конкретних інвестиційних проектів.
Програма передбачає підвищення ефективності використання земельних ресурсів; розширення логістичних потужностей, а також виробництва та переробки сільгосппродукції; розширення виробництва техніки в Україні за рахунок поставки технологій, модернізацію водогосподарських споруд та іригаційної системи України.
Чиновниця також зазначила, що у 2017 році сторони змогли узгодити експорт замороженої яловичини, бурякового жому та соняшникового шроту з України в КНР, а 27 українських виробників молочної продукції вже отримали право виходу на китайський ринок.
Крім того, український агросектор має значний потенціал стати виробничим хабом для іноземних партнерів - від китайців надійшла ініціатива щодо створення Економічного поясу великого шовкового шляху. У межах такої співпраці Україна може запропонувати вирішення питань транспортної логістики, виробництва та переробки сільгосппродукції, виробництва техніки тощо.