Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Уряд подано проект графіка перенесень робочих днів у 2018 році

21 листопада 2017, 11:29
141
0
Реклама

Мінсоцполітики розробило проект графіка перенесень робочих днів у 2018 році. Згідно з документом керівникам підприємств, установ та організацій для працівників з п'ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями в суботу та неділю рекомендовано перенести у 2018 році робочі дні:

- п'ятниці, 9 березня - на суботу, 17 березня;

- понеділка, 30 квітня - на суботу, 5 травня;

- п'ятниці, 29 червня - на суботу, 23 червня;

- понеділка, 31 грудня - на суботу, 29 грудня.

Перенесення робочих днів уряд робить щорічно з метою забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для відзначення свят. Але коли цей графік буде затверджено, для бізнесу він буде лише рекомендацією - у кожному конкретному випадку робочий режим визначається індивідуально з дотриманням приписів трудового законодавства.

Крім того, не можна виключати, що в затвердженому варіанті урядових рекомендацій будуть враховані і свіжі нововведення - офіційний святковий день Різдво Христове за Григоріанським календарем - 25 грудня, а також скасування вихідного дня 2 травня (вихідним залишається тільки 1 травня - День праці). Це передбачено прийнятими минулого тижня змінами до КЗпП (законопроект № 5496), які ще мають бути схвалені Президентом та опубліковані.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини