Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В уряді за євроінтеграцію та проведення реформ відповідатиме окремий директорат

3 листопада 2017, 13:15
147
0
Реклама

У межах реформування уряду у 2017 році в низці міністерств було створено нові структури - директорати, до чиїх функцій входитиме реалізація реформ і виконання Угоди про асоціацію. У майбутньому нову структуру буде введено в усіх центральних органах виконавчої влади.

2 листопада в Мін'юсті оголосили результати конкурсу на посади генеральних директорів двох таких підрозділів. Перший замміністра юстиції Наталія Севостьянова зауважила, що створення директората - це новий підхід в організації діяльності міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, що відповідає принципам державного управління в Європі. Директорат забезпечить безперервність у розробці та реалізації політики міністерств і відомств, незалежно від політичних змін у країні. Такий підхід дасть можливість розвивати й утілювати стратегічне бачення розвитку держави на роки вперед.

Наразі персонал до директорату почали набирати в 10 міністерствах, у зв'язку з чим в уряді до кінця року планують відкрити не менше 800 вакансій.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини