Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Мінагрополітики ініціювали спрощення порядку нормативної грошової оцінки деяких земель

31 жовтня 2017, 19:01
180
0
Реклама

Мінагрополітики винесло на громадське обговорення проект дерегуляційних змін у правовому регулюванні нормативної грошової оцінки земель.


Йдеться про вдосконалення Порядку нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів) і Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів. Як зазначено в коментарі до проекту змін, їх приводом стала ситуація, коли присвоювання значення коефіцієнта екологічного значення конкретного водного об'єкта значно ускладнюється у зв'язку з відсутністю необхідних регіональних даних на центральному рівні. Це призводить до значного затягування (до кількох місяців) надання господарюючим суб'єктам значення коефіцієнта екологічного значення.


У Мінагрополітики запропонували спростити процедуру скасуванням необхідності звернення розробників документації із землеустрою (технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок) до Мінприроди з метою отримання екологічного значення кожного водного об'єкта, земельна ділянка під яким підлягає нормативній грошовій оцінці.


У зв'язку з цим зміни мають на меті:


- приведення регулювання у відповідність до актів вищої юридичної сили;


- спрощення процедури визначення екологічного значення водного об'єкта при визначенні коефіцієнта, що враховує продуктивність водних об'єктів;


- уточнення коефіцієнтів, що характеризують функціональне використання земельних ділянок, і приведення їх у відповідність до Класифікації видів цільового призначення земель.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини