Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінекономрозвитку схвалило законопроект про безкоштовне приєднання до інженерних мереж

26 жовтня 2017, 10:03
193
0
Реклама

Керівник парламентського комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк повідомив про те, що законопроект № 6671, який ще називають проектом закону щодо безкоштовного приєднання до інженерних мереж, отримав позитивний висновок Мінекономрозвитку.

Нагадаємо, законопроект передбачає принципово нову модель приєднання. Зокрема, пропонується впровадити такий алгоритм підключення:

1. Заявник звертається до суб'єктів надання технічних умов із заявою про їх одержання. При цьому заявник може самостійно за власний рахунок (із залученням спеціалізованих організацій) розробити проект технічних умов та додати його до заяви.

2. Протягом 30 робочих днів суб'єкт надання технічних умов зобов'язаний розглянути заяву та надати технічні умови або прийняти рішення про самостійне будівництво необхідної інженерно-транспортної інфраструктури.

3. У разі отримання технічних умов замовник самостійно здійснює будівництво об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури.

4. Під час спорудження інженерних мереж проводиться їх технічне обстеження, а після закінчення будівництва в 15-денний строк складається звіт про проведення технічного обстеження, який направляється суб'єкту надання технічних умов.

5. У місячний строк з дня одержання звіту про проведення технічного обстеження суб'єкт надання технічних умов отримує у замовника інженерні мережі.

6. Протягом 10 робочих днів з дня отримання інженерних мереж постачальник відповідних послуг (товарів) зобов'язаний розпочати надання послуг кінцевим споживачам.

7. У шестимісячний строк з дня отримання інженерних мереж суб'єкт надання технічних умов зобов'язаний відшкодувати замовнику понесені ним витрати на їх будівництво, що підтверджені незалежною оцінкою.

Законопроект № 6671 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промисловості інвестиційної діяльності, захисту та гарантування прав і законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності» було зареєстровано 06.07.2017.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини