Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд ініціює вдосконалення законодавства про звернення громадян

13 жовтня 2017, 14:30
229
0
Реклама

У Верховній Раді зареєстрований урядовий законопроект № 7201, спрямований на вдосконалення процедури приймання звернень громадян: документ передбачає низку нововведень під час розгляду телефонних та електронних клопотань.

Так, автори законопроекту запропонували доповнити Закон «Про звернення громадян» новим положенням про те, що в разі якщо заявник з інвалідністю або за станом здоров'я не може самостійно оформити письмове звернення, його може оформити уповноважена особа відповідного органу, підприємства, установи незалежно від форми власності, об'єднання громадян або посадова особа.

Крім того, якщо законодавчу ініціативу Кабміну підтримають парламентарі, буде уточнена процедура подання інтернет-звернень. Для них має бути визначено спеціальну електронну адресу або створено електронну форму на офіційному сайті адресата звернення. Підписом для електронного звернення є зазначення ПІБ відправника (розробники законопроекту запропонували залишити застереження щодо того, що застосування електронного цифрового підпису під час надсилання електронного звернення не потрібне).

Перелік обмежень, можливо, доповнить і правило стосовно того, що звернення, які містять заклики до розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, ненормативну лексику, образи, не розглядатимуться. У разі подання такого звернення через контактні центри, телефонні гарячі лінії або під час особистого прийому спілкування із заявником припиняється.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини