Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Іноземці зможуть орендувати держмайно

10 жовтня 2017, 09:01
213
0
Реклама

Перший заступник керівника Фонду держмайна Дмитро Парфененко повідомив про заплановане надання можливості оренди державного майна нерезидентам.

Ідеться про зміни до наказу ФДМУ № 201 від 15.02.2013 року «Про затвердження Переліку документів, які подаються орендодавцеві для укладення договору оренди майна, що належить до державної власності». Змінами також передбачене скасування необхідності для орендарів мати ліцензії на певний вид діяльності. Проект змін фонд відправив на реєстрацію до Мін'юсту - за ним і вирішальне слово.

За словами Д. Парфененка, котрий курирує у фонді напрям оренди держмайна, така лібералізація - крок назустріч іноземним компаніям, які виявляють цікавість до оренди українських активів. Тому можливість оренди буде логічним доповненням до можливості приватизовувати держмайно.

Чиновник повідомив, що на сьогодні потенційних об'єктів для оренди значно більше, ніж приватизаційних. Якщо Мін'юст підтримає ініціативу фонду, то зацікавленим у співпраці нерезидентам держава зможе запропонувати 6 тисяч об'єктів оренди.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини