Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд обіцяє підтримати технологічні стартапи

22 вересня 2017, 17:31
212
0
Реклама

Прем'єр-міністр озвучив намір уряду щодо зміни експортно-імпортних орієнтирів і перехід від економіки сировинного типу до економіки технологічного розвитку. Йдеться про збільшення частки технологічного експорту порівняно із сировиною, напівфабрикатами і середньотехнологічною продукцією, що мають зараз пріоритет. Таким чином планується скоротити імпорт технологій.


Для реалізації такої амбітної мети обіцяна належна правова база розвитку інновацій, насамперед закони про регулювання діяльності технопарків, науково-технологічних парків та про інноваційну діяльність. В уряді планують спростити процедури створення та ліквідації стартапів, розробку механізмів їх держпідтримки, а також створення інноваційної інфраструктури - насамперед бізнес-інноваційних центрів на кшталт тих, що вже працюють у провідних університетах країни. Крім того, буде створено Фонд інновацій.


У Кабміні розраховують, що розвиток інновацій і технологічних проектів має замістити експорт сировини технологічною продукцією.


Для координації дій з вирішення цього завдання створять Раду інновацій як тимчасовий консультативно-дорадчий орган Кабміну й активізують роботу з формування законодавчих ініціатив. Глобальною макроекономічною метою в цьому напрямку є істотне збільшення приросту ВВП за рахунок інноваційних досягнень, використання патентів і «ноу-хау» в сучасних технологіях.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини