Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держмайно дозволено продавати на електронних торгах

6 вересня 2017, 16:01
204
0
Реклама

6 вересня Кабмін прийняв постанову «Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі».

На сьогодні «ProZorro.Продажі» є єдиним каналом реалізації Фондом гарантування вкладів активів неплатоспроможних банків. Нещодавно в системі з'явилися і перші лоти від державних та комунальних підприємств. Зазначена постанова уряду дає офіційний дозвіл державним підприємствам, установам та організаціям продавати власні активи через цю систему. Участь у пілотному проекті залишається добровільною та безкоштовною.

«ProZorro.Продажі» створюють прозорі й недискримінаційні правила торгів під час реалізації держмайна. Це сприяє розвитку добросовісної конкуренції і зменшує корупційні ризики. Окрім цього, вони забезпечують рівний доступ для потенційних інвесторів до інформації про таке майно. Вже сьогодні в аукціонах взяли участь близько 2000 учасників», - зауважив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Електронні торги (аукціони) здійснюватимуться за стандартами, критеріями та технологією системи електронних публічних закупівель ProZorro. Після завершення реалізації пілотного проекту адміністратор цієї торгової системи - громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна», безоплатно передасть кінцевий продукт у державну власність.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини