Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підготовлено нову методику оцінки того, чого поки практично немає

29 серпня 2017, 14:33
201
0
Реклама

У загальному випадку, державно-приватне партнерство (ДПП) є одним з інструментів, що дають змогу залучати до державного сектору економіки додаткові інвестиційні ресурси та сприяють розвитку партнерських відносин держави та бізнесу. В Україні ДПП доки практично не застосовується, однією з причин цього є недосконалість нормативно-правової бази.

Одним із кроків, спрямованих на її поліпшення, стало прийняття постанови КМУ від 16.11.2016 № 815 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2011 р. № 384», яка затвердила нову редакцію Порядку проведення аналізу ефективності здійснення ДПП. Тепер, зокрема, визначено:

- можливість участі в аналізі кількох зацікавлених органів;

- вичерпний перелік документів, що подається для здійснення аналізу;

- з метою раціонального використання бюджетних коштів передбачено проведення детального аналізу концептуальної записки, за результатами якого приймається рішення про доцільність чи недоцільність підготовки техніко-економічного обґрунтування;

- чіткий розподіл функцій між суб'єктами проведення аналізу ефективності здійснення ДПП.

Але за бюрократичними правилами одного порядку проведення чого-небудь мало, до нього повинна додаватися методика. Нині чинна Методика проведення аналізу ефективності здійснення ДПП, затверджена наказом Мінекономрозвитку від 27.02.2012 № 255, не відповідає новому Порядку. Майже 10 місяців було потрібно чиновникам, щоб усунути цю невідповідність - 28 серпня опубліковано проекту наказу Мінекономрозвитку «Про внесення зміни до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 27 лютого 2012 року № 255», яким передбачається затвердити нову Методику.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини