Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

До уваги підприємців, які працюють з готівкою

16 серпня 2017, 17:31
177
0
Реклама

У ДФС повідомили, що почастішали випадки виявлення під час перевірок порушення вимог чинного законодавства в частині оформлення відповідних касових документів під час оприбуткування або видачі готівкових коштів у касах (з кас) підприємств. Було звернуто увагу на такі порушення:


- відсутність підписів уповноваженої особи, особи, яка отримала кошти, зарахування готівкових коштів на розрахунковий рахунок без їх оприбуткування в касі підприємства тощо;


- несвоєчасне (не в день надходження) оприбуткування готівки в касовій книзі;


- порушення порядку ведення обліку товарів, що знаходяться у продажу, при реалізації паливно-мастильних матеріалів через мережу автозаправних (автогазозаправних) станцій (пунктів), зокрема відсутність змінного звіту оператора АЗС за формою 17-НП.


У зв'язку з цим у ДФС нагадали про важливість дотримання приписів Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні та Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України. Крім того, було звернуто увагу на те, що за зазначені порушення відповідно до чинного законодавства передбачена відповідальність у вигляді значних сум штрафних (фінансових) санкцій.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини