Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Визначено, що робити з акціями банків у разі їх реорганізації за спрощеною процедурою

26 липня 2017, 16:12
194
0
Реклама

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення «Про затвердження Порядку реєстрації випусків акцій при спрощеній процедурі реорганізації та капіталізації банків» від 14.07.2017 р. № 530. Дія Порядку поширюється на банки, які здійснюють збільшення статутного капіталу або реорганізації шляхом приєднання до іншого банку за спрощеною процедурою, визначеною Законом «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків».

Банк має право збільшити статутний капітал за спрощеною процедурою в обсязі та за рахунок грошових коштів, джерела походження яких було перевірено Національним банком під час надання попередньої згоди на здійснення капіталізації. Саме збільшення здійснюється шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості. Таке приватне розміщення здійснюється способом безпосередньої пропозиції акцій учасникам банку та заздалегідь визначеному колу осіб, кількість яких не перевищує 100.

Банк або банки мають право здійснити реорганізацію шляхом приєднання до іншого банку (правонаступника) за умови отримання відповідного дозволу Нацбанку. Надання регулятором попереднього висновку про погодження проекту плану реорганізації шляхом приєднання є підставою для скликання наглядовими радами банків-учасників загальних зборів для прийняття плану реорганізації та договору про приєднання. Прості та привілейовані акції, розміщені банком, що приєднується, конвертуються в прості акції правонаступника в порядку і за коефіцієнтом конвертації, визначених у договорі про приєднання.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини