Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Особи з особливими потребами отримають доступ до освіти й транспорту

6 липня 2017, 09:02
207
0
Реклама

Освітні й транспортні послуги будуть доступнішими для осіб з особливими потребами.

Особам з особливими освітніми потребами надано право здобувати освіту в усіх навчальних закладах, у тому числі безоплатно в державних і комунальних навчальних закладах, а також навчатися на дистанційній та індивідуальній формах навчання. Для забезпечення середньої освіти у школах створять інклюзивні та спеціальні класи. Вищу та післядипломну освіту такі особи зможуть отримати дистанційно.

Крім того, осіб з інвалідністю, що проходять реабілітацію в реабілітаційних установах, забезпечать безкоштовним транспортним обслуговуванням.

Відповідні Закони «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» (проект № 6437) і «Про внесення зміни до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю» (проект № 6155) сьогодні, 5 липня, підписав Президент.

Закон про освіту набуде чинності з дня, наступного за днем опублікування. Зазначимо, що наступного тижня народні депутати розглянуть нову редакцію Закону «Про освіту».

Закон про транспортне обслуговування набуде чинності через місяць з дня опублікування.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини