Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Систему "ProZorro.Продажі" хочуть використовувати

28.12.2016, 09:01
95
0

для малої приватизації і оренди держмайна
для малої приватизації і оренди держмайна

Систему "ProZorro.Продажі" з 2017 року планують застосувати для малої приватизації та відбору орендарів державного та комунального майна. Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов. Як відомо, "ProZorro.Продажі" з наступного року в обов'язковому порядку будуть використовувати для організації продажів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Система «ProZorro.Продажі» аналогічна «ProZorro.Публічние Закупівлі», лише з тією різницею, що переможцем стає не учасник, який запропонував найнижчу ціну (як це працює при держзакупівлях), а, навпаки, той, хто запропонує найвищу ціну на аукціоні з продажу державного майна.

Нагадаємо, що раніше були затверджені нові умови для учасників "ProZorro.Продажі" , а також було затверджено список авторизованих компаній, які зможуть організовувати відкриті торги.

Крім того, Нефьодов зазначив, що в планах на наступний рік завершення інтеграції системи держзакупівель ProZorro з Єдиним державним реєстром підприємств та фізосіб-підприємців.


Увійдіть, щоб залишити коментар