Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Вдосконалять законодавство у сфері фінансових послуг

26 грудня 2016, 16:01
238
0
Реклама

Депутати хочуть внести зміни до порядку емісії цінних паперів, посилити вимоги до змісту проспекту емісії та процесу його оприлюднення і, в цілому, вдосконалити систему розкриття інформації на фондовому ринку.

У Верховній Раді зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розкриття інформації на фондовому ринку та вдосконалення порядку емісії цінних паперів та розширення можливостей для залучення капіталу)» (реєстр. номер 5592).

Також законопроектом передбачається створення альтернативного фондового торговельного майданчика та впорядкування діяльності з надання інформаційних послуг на фондовому ринку з урахуванням норм Директиви MiFID II.

Крім того, нове законодавство дозволить:

- впровадити диференційований підхід щодо обсягу та періодичності розкриття емітентом інформації на фондовому ринку;

- розширити перелік можливих способів розкриття інформації на фондовому ринку, в тому числі за допомогою послуг авторизованих осіб, які мають право провадити діяльність з надання інформаційних послуг на фондовому ринку;

- скасувати обов'язковість публікацій у друкованих виданнях тощо.

Документ приводить чинне законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу у сфері фінансових послуг, корпоративного управління та діяльності компаній.

Прикінцевими положеннями законопроекту передбачений спрощений механізм для зміни типу акціонерного товариства з публічного на приватний.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини