Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Завершено корпоратизацію найбільшої гірничо-хімічної компанії:

15 грудня 2016, 16:01
281
0
Реклама

Об'єднана гірничо-хімічна компанія (ОГХК) перетворена з Державного підприємства в публічне акціонерне товариство. Корпоратизацію завершено 8 грудня 2016 року. «Товариством випущено 2 млрд акцій вартістю 1 грн кожна», - йдеться в повідомленні компанії. Об'єднана гірничо-хімічна компанія займається добуванням і збагаченням сировини для титанової промисловості. Під управлінням компанії знаходяться найбільші в Україні виробники ільменіту, рутилу та циркону (Вільногірський ГМК й Іршанський ГЗК).

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України затверджено правління ПАТ «ОГХК». Його очолив Руслан Журило, який раніше був генеральним директором ДП. Далі повинно статися призначення Спостережної ради, до якої увійдуть незалежні директори відповідно до Закону від 02.06.2016 № 1405-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної та комунальної власності», який набрав чинності 25 червня.

Після цього компанію буде передано в управління Фонду держмайна для подальшої приватизації. Нагадаємо, Уряд відніс ОГХК до списку компаній, що підлягають продажу в 2017 році.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини