Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Патронажну службу Червоного Хреста

2 грудня 2016, 10:01
287
0
Реклама

Патронажна служба Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) дублює функції Мінсоцполітики й при цьому фінансується з Держбюджету України. Міністерство охорони здоров'я України виступає за скасування держфінансування патронажної служби ТЧХУ починаючи з 2017 року.

«Міністерство охорони здоров'я не бачить сенсу в дублюванні ТЧХУ функцій Мінсоцполітики в частині надання соціальних послуг самотнім непрацездатним громадянам літнього віку, дітям-сиротам, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення, які потребують турботи та підтримки», - сказано в повідомленні. Як уточнюється, за останні два з половиною роки на забезпечення діяльності ТЧХУ з Держбюджету було виділено 226,5 млн гривень, тоді як у всьому світі національні товариства Червоного Хреста фінансуються за рахунок благодійних пожертвувань.

Водночас у Міністерстві охорони здоров'я заявляють про численні правопорушення та непрозору звітність ТЧХУ за останні кілька років, що ставить під сумнів доцільність фінансування за кошти Державного бюджету.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини