Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Патронажну службу Червоного Хреста

2.12.2016, 10:01
181
0

хочуть від'єднати від бюджетного фінансування
хочуть від'єднати від бюджетного фінансування

Патронажна служба Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) дублює функції Мінсоцполітики й при цьому фінансується з Держбюджету України. Міністерство охорони здоров'я України виступає за скасування держфінансування патронажної служби ТЧХУ починаючи з 2017 року.

«Міністерство охорони здоров'я не бачить сенсу в дублюванні ТЧХУ функцій Мінсоцполітики в частині надання соціальних послуг самотнім непрацездатним громадянам літнього віку, дітям-сиротам, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення, які потребують турботи та підтримки», - сказано в повідомленні. Як уточнюється, за останні два з половиною роки на забезпечення діяльності ТЧХУ з Держбюджету було виділено 226,5 млн гривень, тоді як у всьому світі національні товариства Червоного Хреста фінансуються за рахунок благодійних пожертвувань.

Водночас у Міністерстві охорони здоров'я заявляють про численні правопорушення та непрозору звітність ТЧХУ за останні кілька років, що ставить під сумнів доцільність фінансування за кошти Державного бюджету.


Увійдіть, щоб залишити коментар