Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Зміни в регулюванні діяльності

21 листопада 2016, 09:01
198
0
Реклама

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж. Тепер торговці зобов'язані подавати інформацію Комісії про операції з цінними паперами, щодо яких у них виникає підозра маніпулювання цінами на фондовому ринку, або укладання «підозрілого» договору клієнтом та/або контрагентом у складі нерегулярних адміністративних даних.

Зазначені зобов'язання торговців раніше були внесені до Правил (умов) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами (від 12 грудня 2006 року № 1449). Тепер відповідними нормами доповнено Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами до НКЦПФР (від 25 вересня 2012 року № 1283).

Віднести договір до «підозрілого» можна в разі встановлення відхилення ціни лістингових цінних паперів та цінних паперів, які використовуються для розрахунку біржового фондового індексу, від останнього розрахованого біржового курсу на 20% і більше (у чинній редакції - на 30% і більше).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини