Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Отримувати плату за роботу е-грошима

16.11.2016, 09:03
114
0

можна буде на законних підставах
можна буде на законних підставах

Незабаром оплачувати роботу та перераховувати податки можна буде за допомогою електронних грошей. До Верховної Ради подано проект Закону (реєстраційний номер № 5361), яким пропонується внести зміни до законів України для врегулювання переказу коштів. Зокрема, запропоновано надати право резидентам України перераховувати та отримувати плату за товари, роботи, послуги електронними грошима, випущеними нерезидентами.

Також передбачено надати право резидентам України сплачувати податки, збори, інші обов'язкові платежі, а також здійснювати благодійні (добровільні) внески й пожертвування за допомогою електронних грошей. У користуванні послугами систем інтернет-розрахунків найбільше зацікавлені вітчизняні фрілансери, котрі пропонують свої роботи за кордоном через мережу Інтернет.

Проте в Законі «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» не визначено особливостей роботи провайдерів таких послуг та правових умов для застосування користувачами, у тому числі фізичними особами, випущених нерезидентами електронних грошей, номінованих в іноземній валюті.


Увійдіть, щоб залишити коментар