Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Чи могло бути закуплено

1 листопада 2016, 09:04
225
0
Реклама

Закінчується строк зберігання товару... А чи не продати його до Держрезерву? Чи існувала в Україні корупційна схема з продажу прострочених товарів до Держрезерву, мабуть, розбиратиметься суд. Генеральна прокуратура України провела обшуки в центральному офісі Держрезерву, пов'язані із закупівлею на незаконних завчасно погоджених відкритих конкурсних торгах за бюджетні кошти 17 тис. тонн дизпалива на 257 млн грн, строки зберігання якого не відповідають вимогам державних стандартів.

За даними досудового розслідування, така закупівля для формування запасів нафтопродуктів держави була здійснена за попередньою змовою посадових осіб Державного агентства резерву України зі службовими особами одного з найбільших постачальників палива в Україні. За фактом закупівлі відкрито кримінальне провадження згідно з ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння за попередньою змовою групою осіб чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Проте, як заявив голова Держрезерву Вадим Мосійчук, Держрезерв провів прозорий тендер із трансляцією в Інтернеті. Тоді компанія WOG прагла перемогти в цьому тендері та намагалася давити на Держрезерв. Із заяви чиновника можна зробити висновок, що між постачальниками велася жорстка боротьба не зовсім чесними методами. Тепер, мабуть, суду належить встановити, чи був продаж сталою корупційною схемою та чи повинні понести відповідальність (звичайно, якщо вину буде доведено) всі учасники цієї угоди, а не тільки керівництво Держрезерву.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини