Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінприроди наполягає

18 жовтня 2016, 09:04
218
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністр екології та природних ресурсів України наполягає на впровадженні автоматизованої системи моніторингу викидів і скидів, яка допоможе прогнозувати та попереджати екологічні правопорушення та вдосконалить систему моніторингу стану навколишнього середовища.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Ми хочемо мати загальнодоступний, достовірний та повний моніторинг екологічної ситуації в Україні. Підприємства, які насправді є найбільшими забруднювачами довкілля, повинні в обов'язковому порядку мати автоматичну систему моніторингу викидів і скидів», - зазначив Остап Семерак.

«Нам вперше вдалося залучити до співробітництва державний банк, який дає абсолютно пільгові умови для запуску системи моніторингу скидів і викидів. Наразі кілька великих компаній ведуть переговори і хочуть запровадити таку систему моніторингу. Зі свого боку Мінприроди створить великий технічний проект, який дозволить звести дані всіх проектів до однієї бази», - зазначив Міністр.

Остап Семерак наголосив, що використання бюджетних коштів для встановлення будь-якого моніторингового обладнання на всіх українських підприємствах не передбачено.

ПРОТЕ:

Крім технічних і фінансових передумов для повноцінного впровадження такого проекту доведеться також досить серйозно змінювати законодавство.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини