Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні створять

3 жовтня 2016, 09:04
202
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

В Україні створять Державну службу морського та річкового транспорту - Морську адміністрацію. Про це повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Міністр зазначає, що створення Морської адміністрації - ключова вимога Міжнародної морської організації та українських моряків. «З жовтня спільно з українськими, американськими та нідерландськими експертами приступаємо до корінної реформи морської галузі»- додав Міністр.

Згідно з міжнародними «морськими» конвенціями, багато з яких ратифіковані Україною, Морська адміністрація - це орган, що реалізовує державну політику у сфері міжнародних морських перевезень. На Морську адміністрацію покладаються функції з координації між органами влади та підприємствами морської галузі в питаннях, пов'язаних з безпекою.

ПРОТЕ:

Створення такого центрального органу влади, як Морська адміністрація, призведе до реорганізаціъ іншого органу - Адміністрації морських портів України (АМПУ). Передбачається, що за АМПУ будуть залишені адміністративна функція та функція балансоутримувача стратегічного майна, яке не підлягає приватизації. Водночас зі складу АМПУ буде виведено: службу капітана порту, ДП «Дельта-лоцман», Пошуково-рятувальну службу, Держгідрографію. Всі ці підприємства буде передано під управління Морської адміністрації.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини