Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Антимонопольний комітет подовжує

29 вересня 2016, 09:05
243
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Антимонопольний комітет України подовжив строки дії так званої «штрафної амністії» для суб'єктів господарювання, що вчинили порушення законодавства у вигляді здійснення концентрацій без згоди АМКУ.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Суб'єкти господарювання, які здійснили концентрацію без отримання відповідного дозволу конкурентного органу, у разі добровільного повідомлення ними Комітету про такі концентрації сплачуватимуть штраф, розмір якого передбачений Рекомендаційними роз'ясненнями від 20 вересня 2016 року № 44-рр «Про внесення змін до пункту 15 Рекомендаційних роз'яснень Антимонопольного комітету України від 9 серпня 2016 № 39-рр».

Як показала практика, багато компаній вже скористались процедурою «відстрочки подання заяви» та отримали дозволи на концентрації після їх здійснення, сплативши при цьому помірні штрафи, передбачені за порушення такого типу. Водночас багато компаній не скористалися відповідною процедурою з низки об'єктивних причин, які Комітет взяв до уваги при винесенні рішення щодо подовження.

Проаналізувавши ситуацію та врахувавши численні звернення суб'єктів господарювання, Антимонопольний комітет подовжив дію так званої «штрафної амністії» до 15 березня 2017 року.

ПРОТЕ:

Можна стверджувати, що фактично АМКУ створює відомчу нормативну базу. Поки вона, здебільшого, йде на користь бізнесу, але чи це надовго?

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини