Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НКЦПФР судиться з Мінюстом

22 вересня 2016, 09:06
165
0
Реклама

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку подала позов на рішення Мінюсту про скасування держреєстрації нормативно-правового акта регулятора.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ще в 2015 році прийняла рішення про включення ПАТ «Імпульс плюс» до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності. Цей нормативний акт був оскаржений ПАТ «Імпульс плюс» у судовому порядку. Окружний адміністративний суд Києва визнав кілька підпунктів згаданого рішення незаконними. Справа ще розглядається в апеляційному суді.

Проте Мінюст скасував державну реєстрацію нормативно-правового акта НКЦПФР «Про затвердження Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності» від 10.07.2015 № 980 в цілому. В тому числі скасовано норми, які судом визнані такими, що відповідають законодавству.

ПРОТЕ:

У НКЦПФР заявляють, що своїм рішенням Міністерство юстиції призвело до ситуації, коли неможливо поновити обіг цінних паперів емітента. Це стосується норми про механізм виключення емітентів з даного списку. На сьогодні 39 емітентів цінних паперів залишаються включеними до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності. Значний обсяг важливих питань функціонування ринку цінних паперів втратив своє нормативне врегулювання у зв'язку зі скасуванням зазначеного рішення Комісії.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини