Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Приватизаційний список розширюють

8 вересня 2016, 09:04
229
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабінет Міністрів України розширив перелік об'єктів, які буде виставлено на продаж у 2016-2017 роках, включивши до нього, зокрема, держпідприємства (ДП) «Артемсіль», «Укрспирт», «Науково-виробниче підприємство «Більшовик» та Львівський державний ювелірний завод.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно з документом до списку також включено ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад», ДП «Завод порошкової металургії», ПАТ «Черкаський приборобудівельний завод», єдиний майновий комплекс ДП «Азовський судноремонтний завод», ДП «Укрінтеравтосервіс».

В оновленому переліку також вісім регіональних держпідприємств з видобування торфу, ДП «Харківський електромеханічний завод», Мелітопольський завод «Гідромаш», корпорація «Київський інститут автоматики», ПАТ «Хімтекстильмаш», 60,888% ПАТ «Український НДІ вогнетривів ім. Бережного», 72,692% ПАТ «Проектно-конструкторський інститут конвеєробудування», ВАТ «Укрцинк».

Крім того, в ньому ціла низка державних НДІ у сфері авіаційної промисловості, титану, феросплавів, азотної промисловості та органічного синтезу, вагонобудування, вуглехімії, коксохімії, гірничорудної та текстильно-галантерейної промисловості та ін.

Проект держбюджету на 2017 рік передбачає надходження близько 17 млрд грн від приватизації.

ПРОТЕ:

Не менш грандіозні плани приватизації на 2016 рік поки що далекі від виконання. Цілком можливо, що аналогічна доля чекає і плани на 2017 рік.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини