Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рекомендації МВФ

26 серпня 2016, 09:01
177
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У період роботи місії з технічної допомоги МВФ, яка тривала протягом січня - квітня 2016 року, експерти Фонду вивчили поточний стан справ і проекти законодавчих ініціатив Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку в питаннях розкриття інформації емітентами цінних паперів й протидії зловживанням на ринку, зробили певні висновки та надали органам державної влади відповідні рекомендації. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку в свою чергу готує проекти законодавчих пропозицій у цих двох сферах, враховуючи відповідне законодавство ЄС.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Нові вимоги до розкриття інформації емітентами повинні базуватися на розкритті істотно важливої для інвесторів інформації. Повинні бути удосконалені способи розкриття інформації, щоб забезпечувати швидкий доступ до такої інформації всіх зацікавлених осіб, та можливість її повної, точної та своєчасної оцінки. Інформація повинна розповсюджуватися за допомогою методів активного «просування», здатних поширити її якомога ширше і максимально одночасно. Обов'язково повинна оприлюднюватися інформація про осіб, які мають значну частку в капіталі публічного емітента, або які хочуть отримати контроль над таким емітентом.

На думку експертів Фонду, Комісія повинна розробити нове законодавство з питань протидії маніпулюванню та заборони інсайдерських угод. Необхідно детально описати в законодавстві можливі факти використання інсайдерської інформації, встановити вимогу до емітентів складати списки інсайдерів, ввести виняток для операцій «зондування ринку», запровадити детальні вимоги для програм зворотного викупу акцій та для стабілізації фінансових інструментів.

ПРОТЕ:

Можна очікувати, що відповідні законотворчі ініціативи НКЦПФР почне напрацьовувати вже найближчим часом.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини