Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Інформація про стягнення

22 серпня 2016, 09:00
242
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінюст врегулював правила отримання інформації про виконавчі провадження, затвердивши Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У системі містяться відомості:

- про боржника та особу, на користь якої здійснюється стягнення (виконується інша дія);

- про суму боргу або зміст дії, яку необхідно виконати;

- про строки відкриття та закриття провадження;

- про проведення всіх виконавчих дій та прийняття процесуальних рішень;

- про всі документи, які містяться в матеріалах виконавчого провадження.

Інформація про відкриття провадження з'являється в системі не пізніше наступного робочого дня після прийняття такого рішення, а відомості про здійснення окремих виконавчих дій - не пізніше дня виготовлення документа, яким ця дія оформляється (але не пізніше наступного робочого дня після її здійснення).

Доступ до системи на сайті Мінюсту вільний і безкоштовний. Знайти інформацію можна за: ПІБ, датою народження боржника - фізособи, ПІБ стягувача - фізособи; за найменуванням, кодом в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, ФОП і громадських формувань для юрособи - боржника та стягувача; за номером виконавчого провадження.

ПРОТЕ:

Усі документи виконавчого провадження виготовляються тільки за допомогою системи. Оформлення документів без використання системи допускається тільки у випадку тимчасової відсутності доступу (через перебої в електропостачанні тощо) з наступним обов'язковим внесенням документів до системи в день усунення причин, що перешкоджали доступу до неї.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини