Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Працівникам куплять спецодяг

5 серпня 2016, 09:01
197
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Федерація роботодавців України ініціює зміни до постанови Кабміну № 994, що затверджує перелік заходів та засобів з охорони праці, витрати на здійснення яких включаються до витрат з метою оподаткування.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

На роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці працівникам видаються безоплатно: спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту, мийні та знешкоджувальні засоби. Проте на сьогоднішній день виходить так, що роботодавець зобов'язаний забезпечити за власний рахунок придбання, комплектування, видачу та утримання зазначених засобів індивідуального захисту.

Тому Федерація роботодавців України пропонує привести порядок визначення витрат на охорону праці до стандартів бухгалтерського обліку. Крім того, Федерація лобіюватиме на законодавчому рівні питання надання роботодавцю права включати до витрат спецодяг, взуття та засоби індивідуального захисту, які будуть визначені не лише нормативно-правовими актами з охорони праці, а й колективними угодами та договорами.

ПРОТЕ:

Наскільки швидко вдасться здійснити зазначені зміни, передбачити дуже важко.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини