Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Гарантії учасникам АТО

1 серпня 2016, 09:04
198
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Президент України підписав Закон № 1436 «Про внесення зміни до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштування учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» (законопроект № 2095а-д).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, Закон розширює перелік категорій громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню, і включає: учасників бойових дій, осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, в забезпеченні її проведення, знаходячись безпосередньо в районах АТО в період її проведення.

При цьому зміни стосуються тільки осіб, що зареєстровані в Державній службі зайнятості і знаходяться на обліку як безробітні.

ПРОТЕ:

Роботодавцю, який працевлаштує на нове робоче місце за направленням служби зайнятості зазначених осіб, строком не менше ніж на два роки, щомісячно компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини