Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінімальна зарплата

1 липня 2016, 09:02
188
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністр соціальної політики України Андрій Рева виступає за скасування прив'язки мінімальної заробітної плати до прожиткового мінімуму.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Як повідомляє прес-служба Мінсоцполітики, Рева заявив, що в Україні йде незначне підвищення прожиткового мінімуму, після чого підвищується мінімальна зарплата бюджетників, і тільки потім - зарплата в приватному секторі, в той час, як ситуація має бути протилежною.

За словами Міністра, співголови Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош та Лешек Бальцерович звертають увагу українського уряду на те, що у всьому світі державний сектор наздоганяє приватний за рівнем мінімальних зарплат, а не навпаки.

Також Рева додав, що Мінсоцполітики спільно з Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розробляють заходи, які повинні забезпечити легалізацію зарплат.

ПРОТЕ:

Представники приватного сектора не раз заявляли про те, що головна перешкода до легалізації зарплат - нестабільність податкової системи та недовіра до влади. Навіть якщо будуть запропоновані найпільговіші умови оподаткування, багато хто остережеться виводити зарплати з тіні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини