Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОПОДАТКУВАННЯ

12 листопада 2015, 09:00
159
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство аграрної політики та продовольства пропонує поетапне скасування спеціального режиму справляння податку на додану вартість для сільгоспвиробників, а саме сплату 10% ПДВ протягом 2016 - 2017 років до бюджетного фонду для підтримки аграріїв, після чого перехід на загальну систему оподаткування.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Така пропозиція міститься в опублікованому на сайті Мінагропроду законопроекті щодо спеціального режиму оподаткування ПДВ діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства.

Поступовий перехід сільгосппідприємств на загальну систему оподаткування ПДВ планується здійснити поетапно, запровадивши з 1 січня 2016 року норму, згідно з якою частина коштів ПДВ у розмірі 10% спрямовується до спеціального фонду Держбюджету. Ці кошти згодом пропонується використовувати на державну підтримку галузей агропромислового комплексу України і, в першу чергу, на підтримку галузі тваринництва, малих і середніх сільськогосподарських товаровиробників.

ПРОТЕ:

Варто очікувати, що підсумковий варіант пропозицій уряду з'явиться лише в законопроекті про податкову реформу, який готує Мінфін.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини