Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

КРИПТОГРАФІЧНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

3 листопада 2015, 09:02
201
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Адміністрація Держспецзв'язку наказом від 22.09.2015 № 570 внесла зміни до Положення про державну експертизу в сфері криптографічного захисту інформації.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, змінами встановлено, що при застосуванні в криптографічних засобах видів А та / або Б засобів виду В як їх складової строк дії експертного висновку на засоби видів А та / або Б не повинен перевищувати строку дії експертного висновку засобів виду В.

При застосуванні в криптографічних засобах видів А та / або Б засобів підвиду Б2 як їх складової строк дії експертного висновку на засоби видів А та / або Б не може перевищувати строку дії експертного висновку таких засобів підвиду Б2 (окрім випадків, коли експертні дослідження на засоби підвиду Б2 було проведено в повному обсязі).

ПРОТЕ:

Залежно від умов експлуатації та специфіки застосування об'єкта експертизи, з метою забезпечення безперервності його використання за призначенням, а також у разі якщо строк дії його чинного експертного висновку закінчується раніше завершення експертних (тематичних) досліджень, за рішенням Експертної комісії може бути видано експертний висновок на період проведення експертних (тематичних) досліджень. Дія такого експертного висновку не може перевищувати строку дії договору.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини