Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СПРОЩЕННЯ ТОРГІВЛІ

27 жовтня 2015, 09:06
210
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У парламенті зареєстровано законопроект № 69 про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Марракеської угоди про заснування Світової організації торгівлі, метою якого є виконання Україною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності Угодою про спрощення процедур торгівлі (УСПТ).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Метою ратифікації Протоколу і застосування Угоди є скорочення часу та зменшення вартості митного контролю, підвищення прозорості й ефективності операцій державних органів, поліпшення розвитку малого та середнього бізнесу тощо.

Положення УСПТ спрямовані на спрощення митних процедур, зокрема, шляхом зменшення пов'язаних із ними фінансових витрат і скорочення часу здійснення таких процедур, сприяння широкому застосуванню системи єдиного вікна, процедури прискореного відправлення товарів, підвищення публічності державних органів і зниження рівня корупції.
У перспективі імплементація Україною положень УСПТ сприятиме зменшенню витрат на ведення бізнесу, а як наслідок - підвищенню рівня конкурентоспроможності української продукції на міжнародних ринках і зростанню обсягів вітчизняного експорту.

ПРОТЕ:

Приєднання до зазначеного Протоколу спростить не лише експорт, а й імпорт товарів. Отже, у держави буде менше інструментів для захисту вітчизняного виробника.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини