Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДИТЯЧІ ОЗДОРОВЧІ ЗАКЛАДИ

19 жовтня 2015, 18:04
190
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін виклав у новій редакції Порядок проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм відповідних категорій.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Державну атестацію закладів усіх форм власності проводить атестаційна комісія, яка утворюється Радою міністрів АРК, обласною, Київською та Севастопольською міською держадміністрацією (далі - уповноважений орган) залежно від місця розташування закладів.

Держатестація закладів проводиться не рідше одного разу на 5 років під час надання ними послуг з оздоровлення та відпочинку.

Держатестація проводиться згідно з планом, який складається на 5 років. План проведення держатестації затверджується уповноваженим органом за погодженням із Мінсоцполітики й доводиться до відома керівника / власника закладу не пізніше ніж за рік до початку проведення атестації.

Керівник / власник закладу не пізніше ніж за 2 місяці до початку держатестації подає атестаційній комісії інформаційно-аналітичну довідку про діяльність закладу за міжатестаційний період, у якій повідомляється про стан дотримання вимог державних соціальних стандартів оздоровлення та відпочинку дітей в частині матеріально-технічного, кадрового й методичного забезпечення, організації та проведення оздоровчо-виховного процесу, організації дозвілля й медичного обслуговування.

До інформаційно-аналітичної довідки додаються завірені керівником / власником закладу копії документів, зазначених у п. 6 Порядку.

Строк проведення держатестації закладу не повинен перевищувати 5 календарних днів.

За результатами держатестації закладу може бути присвоєна вища, перша, друга або третя категорія.

Атестаційна комісія за результатами держатестації протягом 10 робочих днів складає акт із висновками щодо присвоєння закладу відповідної категорії у трьох екземплярах, перший із яких зберігається в уповноваженому органі, другий - у керівника / власника закладу і третій - у Мінсоцполітики.

На підставі акта атестаційна комісія протягом 5 робочих днів приймає рішення про визнання закладу атестованим і доводить його до відома керівника / власника закладу та Мінсоцполітики.

Закладу, який пройшов держатестацію, уповноважений орган видає відповідне посвідчення.

ПРОТЕ:

У випадку якщо керівник / власник закладу порушив вимоги зазначеного Порядку або під час проведення держатестації виявлено, що результати діяльності закладу та / або умови організації процесу оздоровлення та відпочинку не відповідають державним соціальним стандартам оздоровлення та відпочинку дітей або можуть вплинути на безпеку й стан здоров'я дітей, заклад визнається неатестованим.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини