Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПДВ І ПОСТАЧАННЯ ЛІКІВ

10 вересня 2015, 09:03
174
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

ДФС у своєму листі від 03.07.2015 № 13835/6/99-99-19-03-02-15 розповіла про особливості оподаткування ПДВ операцій з постачання на митній території України лікарських засобів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Так, у документі роз'яснено, що операції з постачання на митній території України лікарських засобів, дозволених для виробництва та застосування в Україні і внесених до Державного реєстру лікарських засобів, оподатковуються за ставкою ПДВ 7%.

При цьому база оподаткування ПДВ для таких операцій визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості лікарського засобу (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів і медичних газів), розрахованої з урахуванням загальнодержавних податків і зборів (у тому числі додаткового імпортного збору) і встановлених постачальницько-збутових і граничних торгових (роздрібних) надбавок.

ПРОТЕ:

Необхідність видання листа обумовлена тим, що на місцях митники намагаються визначати митну вартість на підставі затверджуваних Кабміном граничних цін на ліки. Тому головне, щоб на місцях все ж наслідували правильну позицію центрального апарату ДФС.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини