Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ШТРАФНІ БАЛИ

31 серпня 2015, 09:03
227
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Штрафні бали для водіїв почнуть діяти з 7 листопада. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник начальника департаменту юридичного забезпечення МВС Володимир Жиденко.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Штрафні бали запроваджуються Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху». Кожному громадянину, що має право управління транспортним засобом, щорічно нараховуватиметься 150 балів. У разі здійснення правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованого в автоматичному режимі, від загальної кількості нарахованих балів відніматиметься кількість штрафних балів.

Після використання штрафних балів за відповідні правопорушення накладатимуться грошові стягнення - штрафи. Законом вводяться фіксовані розміри штрафів, а не межі «від і до».

У разі сплати штрафу протягом 5 банківських днів надається знижка - 50% розміру штрафу. Якщо ж штраф не сплачено протягом 30 днів з дня вручення постанови про накладення адмінстягнення, з порушника стягується пеня у подвійному розмірі штрафу.

ПРОТЕ:

Дуже часто одним автомобілем користується декілька водіїв. Яким чином при цьому визначатиметься, з кого списувати штрафні бали, поки не відомо.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини