Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СЛУЖБА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

12 червня 2015, 09:00
207
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Наказом від 23 квітня 2015 року № 475 МВС оновило Інструкцію про виплату грошового забезпечення та одноразової грошової допомоги при звільненні особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Грошове забезпечення осіб рядового та начальницького складу визначається залежно від посади, спеціального звання, тривалості та умов служби, кваліфікації, наукового ступеня та вченого звання.

До грошового забезпечення осіб рядового та начальницького складу належать: посадовий оклад, оклад за спеціальним званням, щомісячні види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, що мають постійний характер, премії) та одноразові додаткові види грошового забезпечення.

Грошове забезпечення виплачується особам рядового та начальницького складу, які:

- займають посади осіб рядового та начальницького складу, передбачені штатами в ДСНС, її територіальних органах, підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту;

- навчаються у вищих навчальних закладах цивільного захисту;

- перебувають у розпорядженні відповідних керівників органів управління.

Не виплачується грошове забезпечення особам рядового та начальницького складу за час перебування їх у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного або 6-річного віку. Відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами оплачується відповідно до чинного законодавства.

При виплаті грошового забезпечення за неповний місяць розмір виплати за кожний календарний день перебування на службі визначається шляхом поділу суми грошового забезпечення, належного за повний місяць, на кількість календарних днів у місяці, за який здійснюється виплата.

Якщо в період, за який виплачується грошове забезпечення, особа рядового або начальницького складу набуває права на отримання первинної чи чергової надбавки за вислугу років, а також інших додаткових видів грошового забезпечення, то за час з дня виникнення цього права грошове забезпечення виплачується з урахуванням зазначених змін.

Грошове забезпечення виплачується особам рядового та начальницького складу за місцем їх постійної служби. Виплата грошового забезпечення здійснюється один раз за поточний місяць у період з 20 по 25 число. При цьому виплата грошового забезпечення авансом не допускається.

ПРОТЕ:

На виплати співробітникам, які виконують функції відповідальних за стан цивільного захисту на підприємствах, ці норми не поширюються.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини