Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗУСТРІЧ З ПРЕЗИДЕНТОМ

28 травня 2015, 09:01
206
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Президент України Петро Порошенко взяв участь у роботі форуму «Президент і бізнес: відвертий діалог», який був організований Європейською Бізнес Асоціацією та Американською торговою палатою в Україні.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Глава держави проінформував представників вітчизняного та зарубіжного бізнес-середовища про практичні кроки щодо імплементації реформ, спрямованих на оновлення країни у рамках реалізації Угоди про асоціацію з ЄС.

Одними із найважливіших Президент назвав кроки, направлені на боротьбу з корупцією: прийняття пакета антикорупційних законів, обрання за прозорою процедурою Голови Національного антикорупційного бюро, створення Нацагентства з питань попередження корупції, яке повинно запрацювати до осені.


Наступним не менш важливим кроком, на думку Президента, є реалізація судової реформи, що поверне довіру пересічних громадян та бізнесу до судової гілки влади, очистить систему від нечесних суддів і скасує їх недоторканість. Також П. Порошенко висловив надію, що вже найближчим часом ВРЮ проведе своє засідання.


Крім того, Президент заявив про невідворотність «викорінення старих схем наживи» у податковій сфері: «20 років влада годувалася з податкових ям. Усі про це знали й усі говорили, що нічого з цим не можна зробити. Я впевнений - можна. І це буде продемонстровано».


Глава держави також позитивно оцінив роботу НБУ зі стабілізації ситуації у фінансовому секторі. За його словами, Нацбанк зараз проводить ефективну роботу щодо очищення банківської сфери та здійснює перші кроки із забезпечення прозорого розвитку фінансового сектору для залучення у вітчизняну економіку довгострокових кредитних ресурсів.

ПРОТЕ:

Багато з озвучених реформ поки що не запрацювали, тому про результати говорити рано.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини