Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОПОДАТКУВАННЯ ПО-НОВОМУ

30 грудня 2014, 09:06
139
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховна Рада прийняла законопроект № 1578 щодо податкової реформи.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Передусім, йдеться про скорочення кількості податків з 22 до 9, продовження спеціальної системи оподаткування ПДВ підприємствам аграрного сектору, підвищення ставки оподаткування пасивних доходів з 15 до 20%.

Крім того, передбачено зниження ставки податків для малого і середнього бізнесу, а також запровадження мораторію на проведення перевірок протягом двох років.

Щодо оподаткування великого бізнесу, за словами Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, одноголосно підтримано рішення про продовження всіх високих ставок, що діють на сьогодні з оподаткування ренти на нафту, газ та інші корисні копалини. Також для великого бізнесу передбачено впровадження трансфертного ціноутворення.

Електронна система адміністрування ПДВ застосовуватиметься в тестовому режимі з 1 лютого до 1 липня 2015 року.

Як заявив Яценюк, Кабмін має намір внести нові зміни до Податкового кодексу в середині січня 2015 року: «Через 3 тижні ми вноситимемо зміни до Податкового кодексу та інших законів».

ПРОТЕ:

Текст законопроекту ще проходить процедуру технічного редагування, оскільки багато поправок було погоджено під час консультацій, які проходили в неділю. Тому в остаточному варіанті закону можуть проявитися невраховані неузгодженості.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини