Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДИВІДЕНДИ АКЦІОНЕРАМ

29 грудня 2014, 09:01
183
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку розглянула законопроект № 1249 про внесення змін до статті 30 Закону «Про акціонерні товариства» (щодо спрощення процедури виплати дивідендів акціонерам), внесений на розгляд Верховної Ради народними депутатами Юрієм Воропаєвим і Олександром Долженковим. У цілому Комісія підтримала необхідність удосконалення процедури виплати дивідендів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Законопроектом пропонується виключити частину п'яту статті 30 Закону «Про акціонерні товариства», якою визначено, що для виплати дивідендів товариство перераховує дивіденди Центральному депозитарію цінних паперів на рахунок, відкритий у Розрахунковому центрі з обслуговування договорів на фінансових ринках для зарахування на рахунки депозитарних установ і депозитаріїв-кореспондентів для їх подальшого переказу депозитарними установами на рахунки депонентів або сплати іншим депонентам способом, передбаченим договором, а також для їх подальшого переказу депозитаріями-кореспондентами особам, які мають права на отримання доходів та інших виплат відповідно до законодавства іншої країни.

ПРОТЕ:

Додатково Комісія запропонувала свої зміни до законопроекту з метою погодження норм Законів про акціонерні товариства та про депозитарну систему. НКЦПФР пропонує залишити цю норму, доповнивши її словами «чи здійснює виплату дивідендів власникам акцій самостійно». На думку регулятора, таким чином акціонерні товариства зможуть обирати спосіб виплати дивідендів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини