Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ПЕРЕЇЗД ДФС

21.11.2014, 09:04
97
0

Органи ДФС переміщаються з неконтрольованих територій
Органи ДФС переміщаються з неконтрольованих територій

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Територіальні органи Державної фіскальної служби, що знаходяться на тимчасово неконтрольованій території, переміщаються в населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:


Відповідно до наказу ДФС № 256 «Про переміщення та закінчення простою» робота всіх структурних підрозділів територіальних органів, які були переміщені, здійснюватиметься за новими адресами. При цьому обслуговування платників податків, що перебувають на обліку в переміщуваних територіальних органах, покладається на територіальні органи ДФС у межах їх компетенції згідно з додатком до наказу № 256.


ДФС звертає увагу, що керівники переміщуваних територіальних органів повинні знаходитися за новими адресами для налагодження роботи всіх структурних підрозділів фіскального органу. Усі співробітники ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях, а також підпорядковані територіальні органи обов'язково будуть повідомлені про переміщення та попереджені про зміну суттєвих умов праці.

ПРОТЕ:

Все-таки під питання залишається злагодженість роботи територіальних органів фіскальної служби, оскільки наказ містить чіткі вказівки щодо припинення трудових відносин з усіма співробітниками ДФС, які відмовилися від переведення на службу за новою адресою. Відсутність частини працівників фіскальної служби може спричинити завантаженість контролюючого органу.


Увійдіть, щоб залишити коментар